Nejste spokojeni se stavem Vašeho bytového jádra? Přejete si útulné a příjemné prostředí, které by odpovídalo estetickým i užitným kritériím? Pak se pusťte do plánování a vše ostatní, jako je rekonstrukce bytového jádra a práce s ní spojené, nechte na nás.

Nabízíme Vám kompletní provedení rekonstrukce bytového jádra, zaručujeme kvalitní práci i materiál, vstřícný přístup a splnění časových termínů.

Vyměňte staré bytové jádro za nové

Umakartová jádra, která byla v minulosti běžnou součástí bytů, jsou v dnešní době již zastaralá, nevyhovují současným nárokům na bydlení a v mnoha případech se také stávají zdrojem zdraví škodlivých plísní.

Rekonstrukce bytového jádra se tak stává tím správným krokem, který nejen že zkvalitní Vaše bydlení, ale zároveň jej i zhodnotí.

Jak probíhá rekonstrukce bytového jádra?

Rekonstrukce bytového jádra začíná vybouráním starého jádra. Následně přichází na řadu vyzdění nových stěn, rekonstrukce vodoinstalace, elektřiny a odpadní kanalizace, dodání a montáž sanitární techniky, položení dlažby a obkladů. Na závěr pak vymalování stěn a úklid.

Jsme tu pro Vás

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi, proto provádíme rekonstrukce bytového jádra dle Vašich požadavků. Pokud si nevíte s něčím rady nebo se potřebujete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme Vám naše dlouholeté zkušenosti a znalosti z oboru.

Cílem naší rekonstrukce bytového jádra je to, abyste si bez starostí užívali nového prostoru ve Vašem bytě.

Jak u nás probíhá rekonstrukce bytového jádra

Napište nám

Aby mohl být dotaz odeslán, vyplňte všechny kolonky. Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.