Přejete si mít ve svém bytě nebo domě místo, které bude funkční a přitom příjemné pro relaxaci a odpočinek? Sníte o koupelně, kam se budete po ránu těšit? Pak to není nesplněné přání. Rekonstrukce koupelny dnes patří k běžným standardům v přestavbách bydlení.

Rekonstrukce koupelny v rukou profesionálů - Rekonstrukce koupelny představuje změnu, kterou byste měli vložit do rukou profesionálů. Ti nejen že posoudí současný stav, ale zároveň i navrhnou nejlepší možné řešení dle prostorových možností a Vašich požadavků.

S rozhodováním Vám rádi pomůžeme - Než se rozhodnete pro rekonstrukci koupelny, měli byste si rozmyslet, co od koupelny očekáváte, zejména pak zvážit potřeby všech členů domácnosti. Nevíte-li si rady, rádi Vám poradíme třeba s tím, jak vyřešit prostor koupelny, jaké vybrat umyvadlo, typ nábytku a mnoho dalšího. Poté se dohodneme na průběhu rekonstrukce koupelny a na samotných stavebních pracích, které odborně provedou naši zkušení profesionálové znalí moderních postupů i kvalitních materiálů.

Jak probíhá rekonstrukce koupelny?

Časový harmonogram rekonstrukce koupelny se odvíjí od toho, v jaké šíří se přestavba provádí – zda se jedná o rekonstrukci koupelny v panelovém bytě, která je tvořená umakartem, nebo o rekonstrukci zděné koupelny, kdy se třeba předpokládá zachování odpadů a rozvodů vody.

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě zahrnuje zbourání umakartového jádra, které dříve platilo za rychlé a levné řešení. Rekonstrukce koupelny tak představuje uzpůsobení bytového prostoru a získání centimetrů navíc, ale zejména pak odstranění zdroje hygienických problémů, jako jsou plísně.

Cílem námi provedené rekonstrukce koupelny je vytvořit takové místo, kde se budete s radostí probouzet a kde se Vám bude po náročném dni příjemně relaxovat.

Často kladené otázky k rekonstrukci bytového jádra

CO BYSTE CHTĚLI REKONSTRUOVAT?

JAK TO MÁ PROBÍHAT?

PROČ CHCETE REKONSTRUKCI?

Jak může vypadat Vaše koupelna po rekonstukci?

Napište nám

Aby mohl být dotaz odeslán, vyplňte všechny kolonky. Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.