Už dlouho si říkáte, že byste měli vymalovat? Přejete si odstranit tapety, oživit pokoj barvou, dekorovat místnost? Pak nás kontaktujte. Krásně vymalovaný prostor nemusí zůstat snem. Zajistíme vše potřebné od naměření přes výběr barvy až po závěrečný úklid.

Malování s námi se pro Vás stane příjemnou záležitostí s kvalitním výsledkem. Jsme pružní, rychlí, precizní a spolehliví.

Působíme ve všech větších městech na severní Moravě a okolí – Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek Místek, Olomouc, Nový Jíčin, Přerov, Zlín.

 1. Pokud jste se rozhodli nechat si vymalovat místnost a učinili jste první krok, tedy kontaktovali nás, můžete očekávat, že Vás po domluvě navštíví náš pracovník, který:
  • zjistí stav stěn
  • určí nutnost úpravy povrchu zdí a samotných malířských prací
  • naměří místnost
  • spočítá spotřebu materiálu
  • zkonzultuje s Vámi Vaše představy
  • nabídne vzorník barev se širokým spektrem odstínů
 2. Po projednání detailů Vám zašleme cenovou nabídku. Kalkulace je velmi individuální a stanoví se na míru každému zákazníkovi, a to dle náročnosti a rozsahu malířských prací.
 3. Po zaplacení zálohy objednáme materiál a už si můžete ve svém kalendáři zaškrtnout datum, kdy k Vám naši malíři nastoupí.
 4. Přípravu na malování nepodceňujeme. Váš prostor před zahájením prací důkladně zakryjeme.
 5. Na řadu přicházejí naši malíři.
 6. Po vymalování nastává čas na finální úklid a pak už si můžete v klidu a pohodě plně užívat nově vymalované místnosti.

Spolupráce s námi Vás bude bavit. Sdělte nám své představy a my je zrealizujeme do konkrétní podoby. Zvolíme vhodné materiály i postupy.

Napište nám

Aby mohl být dotaz odeslán, vyplňte všechny kolonky. Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.